Dil:

Hedef Pazar & Sektörünüzdeki Satın Alımcılara, Gerçek Datalar İle Ulaşın!

 

Bir dermo-kozmetik firmasısınız ve Moskova’daki eczanelere mi ulaşmak istiyorsunuz? Yahut deri çanta üreticisi bir firmasınız ve Kuzey Afrika’daki private label deri çanta ürettirme ihtimali olan butik  mağazalara yahut perakende devlerinin satın alımcılarına mı ulaşmak istiyorsunuz? İletişim formu aşağıda; bilgi alın!

 

Pratik Örneklerle Neler Yapabilirsiniz:

  1. Hedef pazarınız ve sektörünüzdeki satın alımcılara (ör: kozmetik sektöründeki title’ı ‘buyer’ olan kişilere), kişisel telefon ve mail datalarını kullanarak Instagram’da reklam gösterebilirsiniz.
  2. Hedef yabancı pazarınızdaki <50 çalışanı bulunan küçük işletmelerin fiziksel adreslerine kataloglar yollayabilir, tanıtıcı e-postalar gönderebilirsiniz.
  3. Ulaşmak istediğiniz önemli bir satın almacıya ait kişisel/kurumsal eposta adresini ve hatta kişisel cep telefonu bilgisini aynı gün içerisinde temin edebilirsiniz.
  4. Dünyanın bir ucundaki hedef pazarınızda faaliyet gösteren ilgili perakende şirketlerinin iş geliştirme direktörlerine, yapabileceğiniz iş birlikleri hususunda cep telefonu yahut kişisel email adresi vasıtasıyla bilgi verebilirsiniz.
  5. Hedef pazar ve sektörünüzdeki, pozisyonu ‘satın alma müdürü’ olan kişilerin güncel-gerçek datalarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

vs..

 

Detaylı bilgi ve teklif almak için aşağıdaki formu doldurun!