B2B Matchmaking – B2B Dijital Pazarlama – Yabancı Satın Alımcılara Ulaşın!B2B Mat

Hedef Pazar & Sektörünüzdeki Yabancı Satın Almacılara 360 Derece Ulaşın!

Bir dermo-kozmetik firmasısınız ve Moskova’daki eczanelere mi ulaşmak istiyorsunuz? Yahut deri çanta üreticisi bir firmasınız ve Kuzey Afrika’daki private label deri çanta ürettirme ihtimali olan butik  mağazalara yahut perakende devlerinin satın alımcılarına mı ulaşmak istiyorsunuz? İletişim formu aşağıda; bilgi alın!

Pratik Örneklerle Neler Yapabilirsiniz:

  1. Çelik üreticisisiniz; Bentley Motors’un çelik satın alımlarını yapan kişiye (tam olarak doğru kişiye), Pazar günü evinin bahçesinde cep telefonuyla kişisel Instagram hesabında gezerken ürünlerinizi ve markanızı gösterebilirsiniz.
  2. Hedef yabancı pazarınızdaki <50 çalışanı bulunan küçük işletmelerin fiziksel adreslerine kataloglar yollayabilir, tanıtıcı e-postalar gönderebilirsiniz.
  3. Potansiyel alıcı veritabanları oluşturabilir, kayıtları segmente edebilir, marketing automation\’ları kurabilirsiniz.
  4. Ulaşmak istediğiniz önemli bir karar vericiye ait kişisel yahut kurumsal eposta adresini ve hatta kişisel cep telefonu bilgisini temin edebilirsiniz.
  5. Dünyanın bir ucundaki hedef pazarınızda faaliyet gösteren ilgili perakende şirketlerinin iş geliştirme yahut satın alma müdürlerine, satışçılarınızın ulaşmasından önce özel bir farkındalık çalışması yapabilir, algılarına yön verebilir, satış başarı ihtimallerinizi arttırabilirsiniz.
  6. Linkedin ve Google My Business hesaplarınızı daha etkin kullanarak eriştiğiniz potansiyel alıcıların sayısını organik süreçlerle arttırabilirsiniz.
  7. Linkedin ve Google Search Network reklamlarıyla, dönüşüm odaklı ve cost effective kurgular yapabilirsiniz.
  8. Yapılan tüm pazarlama çalışmalarına ait istatistiki raporları, filtrelenmiş gerçek KPI\’larla takip edebilirsiniz.
  9. Kolayihracat, D&B, Trademap gibi kaynaklarla ithalatçıların yalnızca kurumsal bilgilerine ulaşırken; ihracat pazarlamasını kullanarak, söz konusu ithalatçı firmaların hedef çalışanlarına kişisel alanları içerisinde temas edebilirsiniz.

vs..

İlginizi çekebilir: B2B E-ihracat & B2B İhracat Pazarlamasının Temel Dinamikleri

İlgili kelimeler: b2b ihracat, b2b eihracat, hedef pazar analizi, hedef satın almacı tespiti, b2b marketing, b2b reklam, b2b pazarlama, b2b dijital pazarlama, linkedin reklam, kolayihracat, trademap, kompass