Language:

Türkiye’nin en eski internet ajansları arasında bulunan şirketim MODS ile, dijital kanallar ve mikro ihracat olanaklarını kullanarak yabancı pazarlara açılmak isteyen şirketlerin ilgili tüm süreçlerini planlıyor, pazara giriş stratejilerini geliştiriyor, lokalleşmeden çevirilere, fiyatlamadan lojistik anlaşmalarına, ürün seçimlerinden iade yönetimine kadar gerekli tüm adımları organize ediyor, erp yapınızla uyumlu entegrasyonları tamamlıyor, devlet teşvikleri ve kdv iadelerinden faydalanmanız hususunda destek oluyor, dijital pazarlama ve seo kurgularınızı planlayıp tüm süreçlerinizi baştan uca yönetiyoruz.

E-ihracat danışmanlığı hususunda, ihtiyacınıza, beklentinize ve şartlarınıza uygun kurgulanabilecek çalışma modelleri.

Tamamen arkanıza yaslanabileceğiniz fullfilment modeli, outsource danışmanlık modeli, yahut tek tek dijital pazarlama-entegrasyon yönetimi gibi hususlarda hizmet bazlı çalışmalarla, firmanızın e-ihracat atılımını en bilinçli, en doğru, en verimli ve en güvenli şekilde gerçekleştirmesi için çalışıyoruz.

İster Amazon US, Flipkart, Bamilo, Digistyle, Souq, Rakuten gibi global pazaryerlerinde satış yapmanız.. İster online toptan satış aracılarıyla buluşmak isteyin.. İster kendi .com kanalınız vasıtasıyla yerelleşerek satış yapın.

İletişim formunu kullanarak toplantı talep edebilirsiniz.

E-ihracat danışmanı Ersan Ertürk ( MODS Bilgi Teknolojileri & Reklamcılık LTD ŞTİ)