Language:

Türkiye’nin en eski internet ajansları arasında bulunan şirketim MODS ile, imkan ve beklentilerinize uygun stratejik e-ticaret kurgularının / iş panlarının hazırlanmasından personel seçimine, yine şartlarınıza ve beklentilerinize en uygun e-ticaret altyapısının seçiminden ERP entegrasyonu ve ürünlerinizin ilgili kanala aktarımına, kreatif tasarım ve uygulama yönetiminden ürün fotoğraflarınızın çekimine, gerekli hukuki adımların yönetiminden dijital pazarlama süreçlerinize, arama motoru optimizasyonundan (seo) content üretimine, fiyatlandırmadan iadelerin yönetimine, marka tescillerinden özel modül yazılımlarına, lojistik anlaşmalarından KPI’ların raporlanmasına, kurum içi eğitimlerden performans pazarlamasına kadar ilgili tüm ama tüm aşamalar için e-ticaret danışmanlığı sunuyoruz.

Daha bilinçli, daha güvenli, daha verimli ve daha doğru bir e-ticaret stratejisi, standart ajans formatlarından uzak butik çözümler, uzun soluklu işbirlikleri..

İster sıfırdan bir e-ticaret projesi geliştirelim, ister mevcut markanızı e-ticarete taşıyalım, ister omnichannel kurgularınızı yönetelim/geliştirelim, ister global piyasalar için cross-border satışa markanızı hazırlayalım..

Gelin, beyin fırtınasını birlikte yapalım; beraber düşünelim.

E-ticaret danışmanı formatında da çalışabiliriz, head of digital, CDO gibi title’larla yönetim kurullarınıza da katılabiliriz, ve hatta ortak da olabiliriz duruma göre.. Düşünmekte fayda var..

Ve yahut ‘ben yerinizde olsam’ diye kurgulayıp, tek tek butik hizmetler de sunabiliriz e-ticaret, omni-channel, e-ihracat, dijital pazarlama, seo vb süreçleriniz için.