Dil:

HAKKIMDA

 

E-Perakende, e-ihracat ve dijital start-up stratejileri hususlarında 21 yıllık deneyimi ile Ersan Ertürk, Türkiye’nin ilk B2B ve B2C e-ihracat odaklı performans pazarlaması ve satış ajanslarından MODS GLOBAL’ın kurucusudur.

 

İSO, İTO, İTKİB, TOBB, DENİB, ADASO gibi önemli ticaret ve sanayi odalarında, ihracatçı birliklerinde yürüttüğü e-ihracat ve e-ticaret odağındaki kapsamlı danışmanlık projeleri, özel eğitim ve konferansların yanı sıra; genel müdürlük görevini üstlendiği MODS GLOBAL vasıtasıyla Slazenger, Jack&Jones, Pierre Cardin gibi pek çok kurumsal şirket için baştan uca e-ihracat, ihracat pazarlaması ve e-ticaret performans yönetimi hizmetleri vermiş olan Ertürk, 2006 yılında Altın Örümcek ödülüyle onurlandırılmıştır.

 

CDO Türkiye üyeleri arasında yer alan Ertürk, baştan uca e-ihracat çözümleri sunan ve global bir marka olan Knawat’ın yönetim kurulu üyesi olup, aynı zamanda TİM bünyesinde yer alan İTKİB>İDMİB ‘in B2B e-ihracat danışmanıdır.

# B2B E-ihracat
# B2B İhracat Pazarlaması
# Kompleks Kurgularla Hedef Pazar & Satın Almacıların Tespiti
# B2C E-ihracat & Satış Ortaklıkları
# Dijital Dönüşüm
# E-ihracat & E-ticaret Odağındaki Kurumsal Eğitimler
# Dijital Yazılım Projelerinin Yönetimi
# E-Ticaret Süreçlerinin Yönetimi (incl: satın alma, operasyon, pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi ve geliştirme/IT)
# Dönüşüm Optimizasyonu & Performans Pazarlaması
# Omni-channel Perakende Stratejileri ( Satış & Pazarlama İçin )
# Dijital Pazarlama ( Performans & Farkındalık )
# Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )
# Web Yayıncılığı / İçerik Yönetimi
# Sosyal Medya Yönetimi
# A/B Testleri, UI & UX Yönetimi
# Oyunlaştırma & Sadakat Programları